Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage kuře 14kg

PRO PLAN Medium & Large Adult 7+ s OPTIAGE je kompletní krmivo pro psy středních a velkých plemen starší 7 let. Výživa... více informací »
Pro Plan Medium & Large Adult 7+
Značka: Pro Plan
1 449 Kč
Ověřit dostupnost
PRO PLAN Medium & Large Adult 7+ s OPTIAGE je kompletní krmivo pro psy středních a velkých plemen starší 7 let. Výživa...

PRO PLAN Medium & Large Adult 7+ s OPTIAGE je kompletní krmivo pro psy středních a velkých plemen starší 7 let. Výživa přizpůsobená potřebám starších psů podporuje zdravé stárnutí. Jedinečná kombinace živin prokazatelně zlepšuje mozkové funkce a prodlužuje aktivnější život starších psů. Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby pro aktivní život vašeho staršího psa. Speciálně vytvořeno pro komplexní péči o zuby. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete. Složení Kuře (16 %), dehydrované drůbeží bílkoviny, pšenice, rýže (12 %), kukuřice, kukuřičná lepková moučka, extrakty z rostlinných olejů, sušená řepná dužina, sójová moučka, minerální látky, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, dochucovací masové výtažky, rybí tuk. Analytické složky Protein 29,0 %, obsah tuku 15,0 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2 %.
Exkluzivní produkt Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage kuře 14kg lze pořídit přímo tu na našem webu zařazený v sekci granule pro psy! Pořiďte si ještě podobné kusy z této známé kategorie za báječnou cenu! Známý výrobce Pro Plan dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky za mimořádně nízké ceny!

Nejprodávanější kousek Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage kuře 14kg s osvědčenou značkou Pro Plan je k dostání aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Aktuálně výhodně za 1 449 Kč.